Moderna

Moderna

 

Moderna

 
Moderna - nie tylko trójmiejski modernizm

Inwestujący w nieruchomości na trójmiejskim rynku doskonale znają i cenią realizację spółek Moderna Superior Living. Deweloper czerpie inspiracje do tworzenia z tradycji modernizmu i z rozmachem podbija nowe rynki. Tym razem – przyszedł czas na stolicę.

Scalać – nie burzyć

Już pierwsza inwestycja oddana do użytku w 2012 roku – Kamienica Moderna - przyniosła im uznanie. Zostali wyróżnieni za nią nagrodą „Czasu Gdyni” w kategorii Architektura. Kolejnym sukcesem okazał się niebanalny gdyński projekt Lighthouse – prestiżowy i zachwycający swoją bryłą apartamentowiec przy Norwida 13. W tym roku ze splendorem przecięto symboliczną wstęgę przy Świętojańskiej 43-45 – Baltiq Plaza. Co mają wspólnego ze sobą te trzy przedsięwzięcia? Moderna kreuje nowatorski wizerunek miasta z zachowaniem jego oryginalnego charakteru. Wszystkie inwestycje wpasowują się w istniejącą zabudowę, co procentuje pełną aprobatą społeczności aglomeracji. Bo zadaniem dobrego dewelopera jest budowanie, modernizowanie i scalanie, a nie burzenie zastałej przestrzeni urbanistycznej.

Mocny krok w kierunku stolicy

Doceniła to także Warszawa. Spółka swój pierwszy krok w drodze do podboju stolicy uczyniła w najbardziej pożądanej przez warszawiaków lokalizacji. Ulica Złota i Chmielna – tam w 2018 roku do oddania będzie apartamentowiec, który ma się stać dla lokatora pauzą w głośnym życiu miasta. Trudno się dziwić, że 30% lokali znalazło swoich nabywców już w pierwszym tygodniu sprzedaży. Panoramiczne okna, nowoczesna forma i surowe materiały. Modernizm w pełnej okazałości. Bliskości głównych ulic nie odbiera jednak budynkowi kameralności. Taki efekt uzyskano dzięki lokalizacji w głębi ulicy, która pozwala zapomnieć, że jest się w samym sercu Warszawy.

Trójmiejskie korzenie

Moderna nie zapomina o swoich korzeniach. Nadal realizuje swoje przedsięwzięcia na rodzimym rynku. Ukończyła właśnie budowę apartamentowca Nautikka w Gdyni, i Victoria Residence w Sopocie Trwają prace w Gdańsku nad projektem Oliwa 505 oraz Front Park – kameralne osiedle mieszkaniowe.